#1 2012-10-08 20:59:04

Xavan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 10
Punktów :   

Regulmin

1. Regulamin forum
1) Kolor Czerwony jest dozwolony TYLKO dla Administracji i Moderatorów forum.
2) Wulgaryzmy/naganne zachowanie(a szczególnie wyzwiska) są typowane przez Administrcje/Moderacje poszczególnie:
(1-3)/3 ostrzeżenie: wulgaryzmy/wyzwiska/naganne zachowanie
3)
3 ostrzeżenia=10h ban

3)Wymagany wiek - żaden, ale radzimy nie załamywać serwera...[/b]
4)Zakaz podszywania, 1 ostrzeżenie i następnym razem ban(podszywanie sie za H@, od razu ban).
2. Regulamin na serwerze
1) OOC,IC i RP
Nie ogarnianie -,,- kończy się ostrzeżeniami.
Jeśli macie pytanie - co to jest!?
To odpowiadam:
OOC-Out Of Character, wypowiedzenia z te są pisane w nawiasach () i dotyczą uwag niezwiązanych z grą, przykład:
(mama mi zrobiła budyń muze iść zjeść z/w, będe za 15 min)

IC-In Character, wypowiedzenia te nie piszemy w żadnych nawiasach i dotyczą gry, przykład:
Ej ty złodzieju! Oddawaj mi budyń!

RP- Role Play, wypowiedzenia te piszemy w <> i dotyczą one czynności którą dana postać wykonuje, przykład:
<robi budyń>
Ale są tutaj haczyki:

1) Może oznaczać to, co robi inna osoba np.
<nunu(z małej koleś ma nicka) przewraca się z góry i sie zabija>
albo:
<Blacha bierze mleko od Havora>
2) Mogą one dotyczyć czynności których nie da sie wykonać, przykład:
<robi budyń>
<zapala klasztor>

3) CK baaaardzo ważne, mogą ją zrobić jedynie dowódcy i klasy przeciwne (mające wojne) na wojnie.
Ewentualnie jeśli np. jakiś ork pali klasztor i go sie ugasi, a on ponownie wszczyna incydent to można zrobić CK. Kiedy osoba z CK uważa iż nie powinna mieć CK, może napisać o tym wątek w forum "skargi".
-A właściwie o to jest CK?
-Już odpowadam:
CK- Character Kill, jest to zabicie postacie poprzez użycie RP (i OOC) przykład:
<przebija serce Budynia (przykładwa nazwa )> (CK) Jeśli masie CK to trzeba zrobić nową postać(od nowa "nabijanie klasy"), nie można grać na starej i uważać, że CK było niesłusznie zrobione, napisz skarge i czekaj(codziennie patrze na forum).

4)Awansowanie: Żeby nie było nudno i prawie zawsze można by walczyć o awans przewidziałem 21 dni na awans do stopnia największego (możliwego przez gracza).
-Oooo... nie będe grać tak dużo!
-Spokojnie dowódcy mogą dawać questy i za dobre sprawowanie można skrócić, aż do 7 dni!
-Na innych serwerach jest krócej!
-Na innych serwerach dostajesz szybko klase i szybko ci sie nudzi serwer, a na tym można nie dość, że RP fajne robić, to jeszcze powalczyć o awans.

P.S.Jestem 2 raz na kompie brata (przyjechałem do niego) i w związku tym mam problemy z pisaniem na klawiaturze(nie wiecie o tym,  litery sie nie piszą, gdy nie dociskam mocno i w słowie wiecie(w tej linijce) zamieniłem na wecie, a tak ogólnie to maaaaasa błędów jaką zrobiłem i poprawiłem),  a więc napiście jakbym miał błąd, albo jakbym zapomniał o jakiejś kwestii.

Ostatnio edytowany przez Xavan (2012-10-08 22:02:08)

Offline

 

#2 2012-10-08 21:04:18

Xavan

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 10
Punktów :   

Re: Regulmin

Ahhh... mam nadzieje, że dobrze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nnworld.pun.pl www.hordon.pun.pl www.naruto-shuriken.pun.pl www.metinboty.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl